Potřebujete provést na svém obráběcím stroji servis nebo opravu? Hledáte spolehlivou společnost, která ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně a profesionálně? Potom jste zde správně. Zajišťujeme servis a opravy strojů v celé republice a také v zahraničí. Po domluvě s vámi provedeme opravy u vás nebo stroj převezeme k nám.

Jsme společnost, která si klade za cíl nabídnout klientům individuálně zaměřené a komplexní služby. Zaměstnáváme pouze profesionály s mnohaletou praxí v oboru. S námi máte jistotu, že na vašem stroji budou pracovat skuteční odborníci.

Specializujeme se hlavně na opravy a servisování obráběcích strojů, převážně vícevřetenových automatů. Provádíme záruční i pozáruční servis a opravy různého rozsahu. Od běžných a středních oprav až po kompletní generální opravy. To vše včetně doplňkových služeb.

Potřebujete náhradní díl? To není problém. Zajistíme jej pro vás a zařídíme i jeho odbornou montáž. Potřebujete atypickou součástku? S tím si také poradíme. V případě specifických požadavků jsme totiž schopni atypické díly vyrobit na zakázku. Samozřejmě také včetně odborné montáže.

Nebo zrovna hledáte nový nebo použitý stroj k rozšíření své výroby? V tom případě nabízíme asistenční službu při nákupu stroje. Díky této službě ušetříte spoustu času, peněz a případných starostí s nákupem stroje.

Díky svým zaměstnancům s mnohaletými zkušenostmi v oboru prostě víme „jak na to“. A chceme se o své zkušenosti podělit. Pokud se potřebujete poradit, nabízíme své konzultační služby. Jako nedílnou součást služeb, nebo také samostatně formou poradenství a odborných konzultací.

Klademe si vysoké cíle. Zadané zakázky zpracovávat s vysokou precizností a dodržovat nejvyšší standardy kvality provedených služeb. Ke každému klientovi přistupovat individuálně a profesionálně.