Čištění

Čištění strojů je velmi efektivní profylaktickou činností. Pravidelně čištěné a udržované stroje vykazují menší poruchovost a mají delší životnost. Dá se tedy bez nadsázky prohlásit, že investice do čištění stroje významně snižuje nutnost větších investic do budoucích oprav. K čištění používáme průmyslové vysavače.

Nátěr

Provádíme standardní nátěr strojů. Kromě vylepšení estetické stránky nový nátěr poskytne stroji především ochranu před vnějšími vlivy a korozí. V rámci generální opravy provádíme nátěr standardně. Po domluvě s vámi můžeme nový nátěr aplikovat i při opravách menšího rozsahu nebo při servisním zásahu.

Stěhování

V rámci komplexnosti našich služeb nabízíme také stěhování strojů. Disponujeme špičkovým a kvalitním zařízením pro tento typ činnosti. Stroje demontujeme, zabalíme, zajistíme jištění a jejich opětovnou montáž. Přestěhujeme jakýkoliv stroj. Není pro nás problémem ani stěhování celých provozů.

Před opětovným zprovozněním stroje provedeme jeho ustavení a vyvážení, proměření geometrie včetně vystavení protokolu přesnosti.

Prodej a výroba náhradních dílů

Součástí našich služeb je také prodej náhradních dílů. Skladem držíme většinu standardních náhradních dílů na obráběcí stroje tuzemské i zahraniční výroby. V případě vašeho požadavku však vyrobíme i atypické součástky a provedeme jejich odbornou montáž.

Asistence při nákupu strojů

Nabízíme vám také své asistenční služby při nákupu strojů. Disponujeme rozsáhlou sítí kontaktů. Na základě vašich požadavků a možností definujeme stroj, který jim bude nejlépe vyhovovat. Pomůže vám sehnat konkrétní typ stroje, který právě potřebujete. Na místě vám u dodavatele zkontrolujeme funkčnost stroje, v případě nákupu použitého stroje můžeme také zrovna nabídnout opravu nebo výměnu jednotlivých komponent.

S námi nekupujete zajíce v pytli. Podíváme se spolu s vámi stroji pěkně „na zoubek“. S naší asistenční službou ušetříte finance i drahocenný čas ve všech fázích nákupu. Ve fázi výběru stroje vám podle vašich požadavků můžeme poradit nejvhodnější typ a výrobce. Díky rozsáhlé síti našich kontaktů vám pomůžeme najít nejlepší a zároveň nejlevnější dostupné řešení. Dodavatele kontaktujeme za vás a domluvíme s ním podmínky prodeje. Po schválení s vámi přijedeme na místo a odborně posoudíme stav nabízeného stroje a opodstatněnost požadované částky. Po oboustranném odsouhlasení s dodavatelem dohodnete kupní podmínky. Dle stavu stroje vám nabídneme jeho přestěhování přímo k vám do výrobny nebo k nám do dílny, kde provedeme nejprve potřebný servis nebo opravu.

Výsledkem asistenční služby bude stroj dle vašich konkrétních požadavků za nejnižší možnou cenu v nejvyšší možné kvalitě. A to vše s kompletním servisem, převezením a ustavením.

Záruka

Protože plně věříme profesionalitě a odbornosti našich zaměstnanců, poskytujeme vám záruku na námi provedené opravy v délce x let. Po projednání s vámi můžeme sjednat i delší dobu záruky.

Nedílnou součástí dodávky služeb je samozřejmě také dokumentace. Ta zahrnuje protokol přesnosti,  doplněnou elektrodokumentaci, prohlášení o shodě, dokumentaci provedených změn.